Powiat Bieszczadzki - bieszczadzki.pl

top news mapa info mstr galp mult inwe inwe inwe
Załączniki:
Akcja "Studencki pakiet na wiedzę"
Wtorek2017/10/10

Na uczelniach w całej Polsce rozpoczął się nowy rok akademicki. Na żądnych wiedzy  studentów, gorączkowo poszukających książek naukowych i akademickich skryptów czeka  szereg  udogodnień w  Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej  w Krośnie w filii Ustrzyki Dolne. W październiku  tradycyjnie  rusza akcja "Studencki pakiet na wiedzę".  Akcja w PBW w Krośnie i jej filiach trwać będzie od  października do końca listopada br.

Studenci, którzy zdecydują się w tym czasie zapisać do biblioteki i otrzymają kartę biblioteczną uprawniającą do korzystania ze zbiorów Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie i jej pięciu filii , otrzymają zwiększony limit wypożyczeń, który będzie obowiązywał przez cały okres studiów.

Każdy student będzie mógł zapisać się do biblioteki osobiście lub on-line – w dowolnym czasie i z dowolnego komputera podłączonego do Internetu.

Oprócz bogatej oferty książek drukowanych nowo zapisani studenci  otrzymają  darmowy dostęp do książek w wersji  elektronicznej oraz do szeregu funkcjonalności, które ułatwią korzystanie z tej formy książki.

W tym roku dla studentów oferujemy bezpłatne dostarczanie skanów artykułów z czasopism drukowanych dostępnych w Katalogu online PBW w Krośnie .

Kopie będą  dostarczane pocztą elektroniczną (skan). W katalogu online należy wyszukać interesującą nas pozycję, skontaktować się z biblioteką i podać tytuł czasopisma a także rocznik, numer oraz zakres stron.

W poprzednich edycjach z naszej akcji skorzystało wielu studentów z różnych kierunków, nie tylko pedagogicznych. Nasze propozycje  pozwoliły studentom wyposażyć swój warsztat  w niezbędne podręczniki  zarówno te obowiązkowe jak i uzupełniające i do dziś korzystają  ze zwiększonego limitu wypożyczeń. 

 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Baner DOTACJE
Polecamy przeczytać
1
2
Baner Aplikacja mobilna
Baner Facebook
Baner Newsletter
Baner BIP
Baner Dziennik ustaw Rzeczpospolitej Polskiej
Baner Monitor Polski
Baner Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Podkarpackiego
Baner Nieodpłatna pomoc prawna
PL-BY-UA Strona Internetowa powstała ze środków UE
Strona internetowa powstała ze środków UE w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska - Białoruś - Ukraina 2007 - 2013 dzięki projektowi
pt. "Podniesienie dostępności Powiatu Bieszczadzkiego i rejonu Starosamborskiego poprzez zintegrowane działania w zakresie infrastruktury transportowej"
Niniejsza strona internetowa została opublikowana dzięki pomocy finansowej Uni Europejskiej.Wyłączną odpowiedzialność za jej zawartość ponosi Powiat Bieszczadzki
i w żaden sposób nie może być ona postrzegana, jako odzwierciedlenie poglądów Uni Europejskiej
Starostwo Powiatowe w Ustrzykach Dolnych,
ul. Bełska 22, 38-700 Ustrzyki Dolne,

tel.centrala: +48 013/471 25 00
fax.: +48 013/471 10 73
e-mail.: adres e-mail
Powiat Bieszczadzki
/
NIP:6891189975
/
REGON:370439953
Starostwo
/
NIP:6891148887
/
REGON:370445505