Powiat Bieszczadzki - bieszczadzki.pl

top news mapa info mstr galp mult inwe inwe inwe
Załączniki:
Akcja "Studencki pakiet na wiedzę"
Wtorek2017/10/10

Na uczelniach w całej Polsce rozpoczął się nowy rok akademicki. Na żądnych wiedzy  studentów, gorączkowo poszukających książek naukowych i akademickich skryptów czeka  szereg  udogodnień w  Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej  w Krośnie w filii Ustrzyki Dolne. W październiku  tradycyjnie  rusza akcja "Studencki pakiet na wiedzę".  Akcja w PBW w Krośnie i jej filiach trwać będzie od  października do końca listopada br.

Studenci, którzy zdecydują się w tym czasie zapisać do biblioteki i otrzymają kartę biblioteczną uprawniającą do korzystania ze zbiorów Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie i jej pięciu filii , otrzymają zwiększony limit wypożyczeń, który będzie obowiązywał przez cały okres studiów.

Każdy student będzie mógł zapisać się do biblioteki osobiście lub on-line – w dowolnym czasie i z dowolnego komputera podłączonego do Internetu.

Oprócz bogatej oferty książek drukowanych nowo zapisani studenci  otrzymają  darmowy dostęp do książek w wersji  elektronicznej oraz do szeregu funkcjonalności, które ułatwią korzystanie z tej formy książki.

W tym roku dla studentów oferujemy bezpłatne dostarczanie skanów artykułów z czasopism drukowanych dostępnych w Katalogu online PBW w Krośnie .

Kopie będą  dostarczane pocztą elektroniczną (skan). W katalogu online należy wyszukać interesującą nas pozycję, skontaktować się z biblioteką i podać tytuł czasopisma a także rocznik, numer oraz zakres stron.

W poprzednich edycjach z naszej akcji skorzystało wielu studentów z różnych kierunków, nie tylko pedagogicznych. Nasze propozycje  pozwoliły studentom wyposażyć swój warsztat  w niezbędne podręczniki  zarówno te obowiązkowe jak i uzupełniające i do dziś korzystają  ze zwiększonego limitu wypożyczeń. 

 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Baner DOTACJE
Polecamy przeczytać
1
2
Baner zamówienia publiczne
Baner Aplikacja mobilna
Baner Facebook
Baner Newsletter
Baner BIP
Baner Dziennik ustaw Rzeczpospolitej Polskiej
Baner Monitor Polski
Baner Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Podkarpackiego
Baner Nieodpłatna pomoc prawna
Baner wołanie przestrzeni
PL-BY-UA Strona Internetowa powstała ze środków UE
Strona internetowa powstała ze środków UE w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska - Białoruś - Ukraina 2007 - 2013 dzięki projektowi
pt. "Podniesienie dostępności Powiatu Bieszczadzkiego i rejonu Starosamborskiego poprzez zintegrowane działania w zakresie infrastruktury transportowej"
Niniejsza strona internetowa została opublikowana dzięki pomocy finansowej Uni Europejskiej.Wyłączną odpowiedzialność za jej zawartość ponosi Powiat Bieszczadzki
i w żaden sposób nie może być ona postrzegana, jako odzwierciedlenie poglądów Uni Europejskiej
Starostwo Powiatowe w Ustrzykach Dolnych,
ul. Bełska 22, 38-700 Ustrzyki Dolne,

tel.centrala: +48 013/471 25 00
fax.: +48 013/471 10 73
e-mail.: adres e-mail
Powiat Bieszczadzki
/
NIP:6891189975
/
REGON:370439953
Starostwo
/
NIP:6891148887
/
REGON:370445505