Powiat Bieszczadzki - bieszczadzki.pl

top news mapa info mstr galp mult inwe inwe inwe
Baner E-usługi
IV Bieszczadzki Bieg Narciarski „Tropem Żubra” w Stuposianach
Poniedziałek2018/01/22

Stowarzyszenie Bieszczadzkie Trasy Narciarskie i Nadleśnictwo Stuposiany oddało do użytku trasy do narciarstwa biegowego w miejscowości Muczne. Trasy te są profesjonalnie przygotowane dzięki ratrakowi z wyciskarką toru. W Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem jest również możliwość bezpłatnego wypożyczenia nart biegowych.

W czasie trwających ferii zimowych edukatorzy z Nadleśnictwa Stuposiany organizują codziennie bezpłatne zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Są one przeprowadzane w formie warsztatów tak, aby jak najbardziej zachęcić uczestników do bliższego kontaktu z naturą. Oprócz zajęć przy Centrum Promocji Leśnictwa jest pawilon wystawowy w którym znajduje się ekspozycja bieszczadzkiej fauny i flory. Centrum Promocji Leśnictwa oferuje również 80 miejsc noclegowych. W ośrodku znajduje się sala konferencyjna, sala edukacyjna, restauracja, siłownia, sauna (sucha i mokra) oraz jacuzzi.

Chcielibyśmy również z przyjemnością poinformować, że w dniu 10 lutego 2018 r., na trasach biegowych odbędzie się IV Bieszczadzki Bieg Narciarski „Tropem Żubra”. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Szczegóły i zapisy można znaleźć na stronie: www.muczne-biegowki.pl.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Baner DOTACJE
Polecamy przeczytać
1
2
Baner Transmisje online
Baner zamówienia publiczne
Baner Aplikacja mobilna
Baner Facebook
Baner Newsletter
Baner BIP
Baner Monitor Polski
Baner Dziennik ustaw Rzeczpospolitej Polskiej
Baner Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Podkarpackiego
Baner wołanie przestrzeni
PL-BY-UA Strona Internetowa powstała ze środków UE
Strona internetowa powstała ze środków UE w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska - Białoruś - Ukraina 2007 - 2013 dzięki projektowi
pt. "Podniesienie dostępności Powiatu Bieszczadzkiego i rejonu Starosamborskiego poprzez zintegrowane działania w zakresie infrastruktury transportowej"
Niniejsza strona internetowa została opublikowana dzięki pomocy finansowej Uni Europejskiej.Wyłączną odpowiedzialność za jej zawartość ponosi Powiat Bieszczadzki
i w żaden sposób nie może być ona postrzegana, jako odzwierciedlenie poglądów Uni Europejskiej
Starostwo Powiatowe w Ustrzykach Dolnych,
ul. Bełska 22, 38-700 Ustrzyki Dolne,

tel.centrala: +48 013/471 25 00
fax.: +48 013/471 10 73
e-mail.: adres e-mail
Powiat Bieszczadzki
/
NIP:6891189975
/
REGON:370439953
Starostwo
/
NIP:6891148887
/
REGON:370445505