Powiat Bieszczadzki - bieszczadzki.pl

top news mapa info mstr galp mult inwe inwe inwe
IV Bieszczadzki Bieg Narciarski „Tropem Żubra” w Stuposianach
Poniedziałek2018/01/22

Stowarzyszenie Bieszczadzkie Trasy Narciarskie i Nadleśnictwo Stuposiany oddało do użytku trasy do narciarstwa biegowego w miejscowości Muczne. Trasy te są profesjonalnie przygotowane dzięki ratrakowi z wyciskarką toru. W Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem jest również możliwość bezpłatnego wypożyczenia nart biegowych.

W czasie trwających ferii zimowych edukatorzy z Nadleśnictwa Stuposiany organizują codziennie bezpłatne zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Są one przeprowadzane w formie warsztatów tak, aby jak najbardziej zachęcić uczestników do bliższego kontaktu z naturą. Oprócz zajęć przy Centrum Promocji Leśnictwa jest pawilon wystawowy w którym znajduje się ekspozycja bieszczadzkiej fauny i flory. Centrum Promocji Leśnictwa oferuje również 80 miejsc noclegowych. W ośrodku znajduje się sala konferencyjna, sala edukacyjna, restauracja, siłownia, sauna (sucha i mokra) oraz jacuzzi.

Chcielibyśmy również z przyjemnością poinformować, że w dniu 10 lutego 2018 r., na trasach biegowych odbędzie się IV Bieszczadzki Bieg Narciarski „Tropem Żubra”. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Szczegóły i zapisy można znaleźć na stronie: www.muczne-biegowki.pl.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Baner DOTACJE
Polecamy przeczytać
1
2
Baner Aplikacja mobilna
Baner Facebook
Baner Newsletter
Baner BIP
Baner Dziennik ustaw Rzeczpospolitej Polskiej
Baner Monitor Polski
Baner Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Podkarpackiego
Baner Nieodpłatna pomoc prawna
PL-BY-UA Strona Internetowa powstała ze środków UE
Strona internetowa powstała ze środków UE w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska - Białoruś - Ukraina 2007 - 2013 dzięki projektowi
pt. "Podniesienie dostępności Powiatu Bieszczadzkiego i rejonu Starosamborskiego poprzez zintegrowane działania w zakresie infrastruktury transportowej"
Niniejsza strona internetowa została opublikowana dzięki pomocy finansowej Uni Europejskiej.Wyłączną odpowiedzialność za jej zawartość ponosi Powiat Bieszczadzki
i w żaden sposób nie może być ona postrzegana, jako odzwierciedlenie poglądów Uni Europejskiej
Starostwo Powiatowe w Ustrzykach Dolnych,
ul. Bełska 22, 38-700 Ustrzyki Dolne,

tel.centrala: +48 013/471 25 00
fax.: +48 013/471 10 73
e-mail.: adres e-mail
Powiat Bieszczadzki
/
NIP:6891189975
/
REGON:370439953
Starostwo
/
NIP:6891148887
/
REGON:370445505